21 Nazwa Zawodów: XIX Puchar Ziemi Sądeckiej  Puchar Polski
11 Miejsce zawodów: Tęgoborze  Lipe, Białawoda
Data: 7-8.05.2011
          I runda   II runda III runda   IV runda V runda VI runda VII runda VIII runda IX runda X runda    
Lok Nazwisko Imię Model NR Licencji Klub czas pkty czas pkty czas pkty czas pkty czas pkty czas pkty czas pkty czas pkty czas pkty czas pkty wynik Pkty PP
1 Ľubomír Ivan Ceres OM 98 5 Nitra 53,95 960,0 50,63 1000,0 54,46 969,0 55,57 854,0 43,07 1000,0 58,87 779,0 57,63 931,0 55,52 878,0   0,0 60,1 845,0 8216 1000
2 Krzysztof Wilkosz  Toxic i Nyx brak Kraków 63,96 810,0 66,91 757,0 56,42 935,0 50,50 940,0 49,43 871,0 51,06 898,0 53,64 1000,0 49,82 979,0 54,3 942,0 69,1 735,0 8132 990
3 Andrzej Kłusek Dingo POL-6511 Dzierżoniów 62,30 731,0 57,67 878,0 54,30 972,0 48,32 982,0 57,45 750,0 59,90 765,0 62,30 861,0 48,78 1000,0 51,1 1000,0   0,0 7939 966
4 Vladimir Šimo Acacja III   KLM Ružomberok 58,38 887,0 63,12 802,0 52,76 1000,0 57,26 829,0 60,93 707,0 45,84 1000,0 76,20 704,0   0,0 51,5 992,0 55,4 916,0 7837 954
5 Krzysztof Witek  Acacia III brak Orlik-NS 68,70 754,0 62,34 812,0 60,84 867,0 69,70 681,0 75,91 567,0 49,34 929,0 60,09 893,0 48,76 1000,0 58,7 871,0 51,9 978,0 7785 948
6 Milan Ďuriš Acacja III OM 98 3 Nitra 51,91 998,0 61,66 821,0 55,50 951,0 62,98 753,0 70,91 507,0 57,65 795,0 62,25 862,0 85,72 569,0 51,4 994,0 58,7 865,0 7608 926
7 Arkadiusz Morawski Toxic POL 3712 Aer. Nowy Targ 69,27 748,0 60,74 834,0 65,75 802,0 61,44 772,0 64,80 665,0 61,78 742,0 60,28 890,0 70,07 696,0 51,2 997,0 50,8 1000,0 7481 911
8 Siudek Bartłomiej Dingo POL-6861 F3F-3 city Team 54,34 953,0 56,14 902,0 57,34 920,0 53,16 893,0 58,81 732,0 66,68 687,0 63,90 839,0 70,65 690,0 61,4 832,0 79,5 639,0 7448 907
9 Tomasz Kosecki RaceM brak Orlik-NS 70,91 730,0 67,16 754,0 64,52 818,0 47,45 1000,0 51,08 843,0 68,11 673,0 57,59 931,0 67,46 723,0 62,0 824,0 63,7 798,0 7421 903
10 Leszek Kaczmarski Whirlwind brak KLM Ružomberok 51,79 1000,0 61,83 819,0 74,03 713,0 58,19 815,0 64,59 667,0 62,58 733,0 64,23 835,0 59,64 818,0 63,2 808,0 68,9 738,0 7279 886
11 Panikowski Bartłomiej Acacja III Freestyler POL-1007 Aer. Nowy Targ 63,99 809,0 69,45 729,0 64,09 823,0 63,22 751,0 62,42 690,0 59,32 773,0 66,77 803,0 53,36 914,0 60,8 841,0 66,3 766,0 7209 877
12 Jakub Bury  Freestyler POL-6867 Aeroklub Gdański 67,81 764,0 64,04 791,0 54,11 975,0 62,26 762,0 62,29 691,0 62,07 739,0 63,87 840,0 71,46 682,0 62,0 824,0 64,2 791,0 7177 874
13 Robert Długopolski Acacia II brak Orlik-NS 62,95 823,0 62,17 814,0 56,67 931,0 65,53 724,0 68,38 630,0 66,21 692,0 78,66 682,0 60,38 808,0 67,0 762,0 56,2 903,0 7139 869
14 Marian Bene Acacia III OM 98 12 Nitra 71,61 723,0 69,07 733,0 60,93 866,0 62,40 760,0 58,97 730,0 65,62 699,0 66,69 804,0 64,50 756,0 62,6 816,0 64,6 786,0 6974 849
15 Tadeusz Skrzesiński Acacia II POL-1416 Bielsko -Biała 66,14 783,0   0,0 68,05 775,0 53,61 885,0 57,33 751,0 68,52 669,0 64,49 832,0 69,53 701,0 62,8 814,0 77,4 656,0 6866 836
16 Wiesław Huzior Acacia III brak Zakopane 78,56 559,0 52,81 959,0 66,43 794,0 70,23 676,0 57,64 747,0 65,17 703,0 72,99 735,0 89,97 542,0 61,1 836,0 64,1 792,0 6801 828
17 Adam Bury Acaccia III POL-6866 Aeroklub Gdański 67,01 773,0 70,46 719,0 64,62 816,0 74,10 540,0 64,83 664,0 77,73 490,0 75,59 710,0 67,33 724,0 66,4 770,0 58,2 873,0 6589 802
18 Krzystof Roszkowicz Regent brak Orlik-NS 79,99 647,0 81,47 621,0 70,67 747,0 79,65 596,0 61,68 598,0 66,65 688,0 76,94 697,0 58,46 834,0 65,9 775,0 76,8 662,0 6269 763
19 Edward Trzopek Toxic POL-278 Bielsko -Biała 75,93 682,0 73,87 685,0 81,98 644,0 79,58 596,0 68,60 628,0 72,23 635,0 64,22 835,0 73,77 661,0 81,9 624,0 74,4 683,0 6077 740
20 Roman Długopolski Viking brak Orlik-NS 68,32 758,0 61,52 823,0 75,11 702,0 81,25 584,0 74,89 575,0 76,97 596,0 75,63 709,0 77,33 631,0   0,0   0,0 5378 655
21 Bogusław Małota Sejudek brak Bielsko -Biała 67,93 762,0 87,23 580,0 63,93 825,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0   0,0 2167 264
    51,79   50,63   52,76   47,5 43,1 45,8 53,6 48,8 51,1 50,8    
      Leszek K. Ľubomír I. Vladimir Š. Tomasz K. Ľubomír I. Vladimir Š. Krzysztof W. Krzysztof W. Andrzej K. Arkadiusz M.    
Organizator Sędzia
STL Orlik Edward Kantor  
Józef Czernek