XIV Ogólnopolskie Zawody Makiet Szybowców Zdalnie Sterowanych
Kurów 9-10 08 2014
KATEGORIA STANDARD
      I  KOLEJKA II KOLEJKA III KOLEJKA IV KOLEJKA V KOLEJKA SUMA
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / rozp/waga Miasto CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ  
1 ŚWIDERSKI  TOMASZ COBRA / 5 kg/3,75 m TARNÓW 596 80 591 0 554 90 594 90 597 0 3192
2 KOSECKI TOMASZ FOKA 4  /5.8 kg/3.75 m NOWY SACZ 315 120 591 50 525 120 596 120 577 90 3104
3 WITEK KRZYSZTOF DG-800 / 3,6 kg/3.75 m NOWY SACZ 588 100 456 20 599 0 599 100 558 40 3060
4 MADZIA RADOSŁAW JUNIOR / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 553 0 590 0 578 0 578 60 599 90 3048
5 MAŚLANKA ROMAN Ventus 2cx / 15 kg/6m BANINO 586 110 313 40 597 10 598 0 595 50 2899
6 JURASZ PIOTR Ventus RYBNIK 583 30 419 70 581 100 594 120 329 0 2826
7 GRODZKI TOMASZ ASW 28 / 5kg/4,2 m WARSZAWA 585 90 475 110 425 0 591 0 390 0 2666
8 FLĄDRO RENART DG 303  / 5,05kg/3,75 m TARNÓW 593 80 296 60 592 0 590 0 326 50 2587
9 MICHALAK DARIUSZ FOX / 3,8 kg/3 m NOWY SACZ 542 110 342 30 420 0 325 100 480 120 2469
10 OLSZÓWKA  JANUSZ PROMYK / 2,9 kg/3 m TARNÓW 335 100 595 50 465 0 594 0 210 80 2429
11 SIKORA JAN JUNIOR / 3 kg/3 m KRAKÓW 354 0 320 0 374 0 439 0 593 0 2080
12 TRZOPEK EDWARD DIANA / 9 kg/5 m BIELSKO-BIAŁA 580 0 252 40 600 60 402 0 0 0 1934
13 KILJAN KRZYSZTOF MUCHA 100 / 7,5 kg/ 3,75 m WARSZAWA 425 0 289 0 536 120 252 40 239 0 1901
14 BAR ROBERT PILATUS B4 / 3,3 kg/3 m NOWY SACZ 215 110 367 0 422 10 285 0 213 100 1722
15 WAŚKO RYSZARD PIRAT / 3,1 kg/3 m KRAKÓW 301 0 246 0 404 0 374 0 311 0 1636
16 MAŁOTA BOGUSŁAW COBRA / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 422 0 351 0 248 0 0 0 0 0 1021
17 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 kg GDAŃSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
      I  KOLEJKA
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / rozp/waga Miasto CZAS CELNOŚĆ NAZWISKO IMIĘ MODEL / rozp/waga Miasto CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ
1 MAŚLANKA ROMAN Ventus BANINO 586 110 696 ŚWIDERSKI  TOMASZ COBRA / 5 kg/3,75 m TARNÓW 596 80 591 0 1267
2 WITEK KRZYSZTOF DG-800 / 3,6 kg/3.75 m NOWY SACZ 588 100 688 GRODZKI TOMASZ ASW 28 / 5kg/4,2 m WARSZAWA 585 90 475 110 1260
3 ŚWIDERSKI  TOMASZ COBRA / 5 kg/3,75 m TARNÓW 596 80 676 WITEK KRZYSZTOF DG-800 / 3,6 kg/3.75 m NOWY SACZ 588 100 456 20 1164
4 GRODZKI TOMASZ ASW 28 / 5kg/4,2 m WARSZAWA 585 90 675 MADZIA RADOSŁAW JUNIOR / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 553 0 590 0 1143
5 FLĄDRO RENART DG 303  / 5kg/ TARNÓW 593 80 673 JURASZ PIOTR Ventus RYBNIK 583 30 419 70 1102
6 MICHALAK DARIUSZ FOX NOWY SACZ 542 110 652 OLSZÓWKA  JANUSZ PROMYK / 2,9 kg/3 m TARNÓW 335 100 595 50 1080
7 JURASZ PIOTR Ventus RYBNIK 583 30 613 KOSECKI TOMASZ FOKA 4  /5.8 kg/3.75 m NOWY SACZ 315 120 591 50 1076
8 TRZOPEK EDWARD DIANA / 9 kg/5 m BIELSKO-BIAŁA 580 0 580 MAŚLANKA ROMAN Ventus BANINO 586 110 313 40 1049
9 MADZIA RADOSŁAW JUNIOR / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 553 0 553 FLĄDRO RENART DG 303  / 5kg/ TARNÓW 593 80 296 60 1029
10 KOSECKI TOMASZ FOKA 4  /5.8 kg/3.75 m NOWY SACZ 315 120 435 MICHALAK DARIUSZ FOX NOWY SACZ 542 110 342 30 1024
11 OLSZÓWKA  JANUSZ PROMYK / 2,9 kg/3 m TARNÓW 335 100 435 TRZOPEK EDWARD DIANA / 9 kg/5 m BIELSKO-BIAŁA 580 0 252 40 872
12 KILJAN KRZYSZTOF MUCHA 100 / 7,5 kg/ 3,75 m WARSZAWA 425 0 425 MAŁOTA BOGUSŁAW COBRA / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 422 0 351 0 773
13 MAŁOTA BOGUSŁAW COBRA / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 422 0 422 KILJAN KRZYSZTOF MUCHA 100 / 7,5 kg/ 3,75 m WARSZAWA 425 0 289 0 714
14 SIKORA JAN JUNIOR / 3 kg/3 m KRAKÓW 354 0 354 BAR ROBERT PILATUS B4 / 3,3 kg/3 m NOWY SACZ 215 110 367 0 692
15 BAR ROBERT PILATUS B4 / 3 kg/3 m NOWY SACZ 215 110 325 SIKORA JAN JUNIOR / 3 kg/3 m KRAKÓW 354 0 320 0 674
16 WAŚKO RYSZARD PIRAT / 3,1 kg/3 m KRAKÓW 301 0 301 WAŚKO RYSZARD PIRAT / 3,1 kg/3 m KRAKÓW 301 0 246 0 547
17 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 kg GDAŃSK 0 0 0 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 kg GDAŃSK 0 0 0 0 0
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / rozp/waga Miasto CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ
1 ŚWIDERSKI  TOMASZ COBRA / 5 kg/3,75 m TARNÓW 596 80 591 0 554 90 1911
2 JURASZ PIOTR Ventus RYBNIK 583 30 419 70 581 100 1783
3 WITEK KRZYSZTOF DG-800 / 3,6 kg/3.75 m NOWY SACZ 588 100 456 20 599 0 1763
4 KOSECKI TOMASZ FOKA 4  /5.8 kg/3.75 m NOWY SACZ 315 120 591 50 525 120 1721
5 MADZIA RADOSŁAW JUNIOR / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 553 0 590 0 578 0 1721
6 GRODZKI TOMASZ ASW 28 / 5kg/4,2 m WARSZAWA 585 90 475 110 425 0 1685
7 MAŚLANKA ROMAN Ventus BANINO 586 110 313 40 597 10 1656
8 FLĄDRO RENART DG 303  / 5kg/ TARNÓW 593 80 296 60 592 0 1621
9 OLSZÓWKA  JANUSZ PROMYK / 2,9 kg/3 m TARNÓW 335 100 595 50 465 0 1545
10 TRZOPEK EDWARD DIANA / 9 kg/5 m BIELSKO-BIAŁA 580 0 252 40 600 60 1532
11 MICHALAK DARIUSZ FOX NOWY SACZ 542 110 342 30 420 0 1444
12 KILJAN KRZYSZTOF MUCHA 100 / 7,5 kg/ 3,75 m WARSZAWA 425 0 289 0 536 120 1370
13 BAR ROBERT PILATUS B4 / 3,3 kg/3 m NOWY SACZ 215 110 367 0 422 10 1124
14 SIKORA JAN JUNIOR / 3 kg/3 m KRAKÓW 354 0 320 0 374 0 1048
15 MAŁOTA BOGUSŁAW COBRA / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 422 0 351 0 248 0 1021
16 WAŚKO RYSZARD PIRAT / 3,1 kg/3 m KRAKÓW 301 0 246 0 404 0 951
17 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 kg GDAŃSK 0 0 0 0 0 0 0
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / rozp/waga Miasto CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ
1 ŚWIDERSKI  TOMASZ COBRA / 5 kg/3,75 m TARNÓW 596 80 591 0 554 90 594 90 2595
2 JURASZ PIOTR Ventus RYBNIK 583 30 419 70 581 100 594 120 2497
3 WITEK KRZYSZTOF DG-800 / 3,6 kg/3.75 m NOWY SACZ 588 100 456 20 599 0 599 100 2462
4 KOSECKI TOMASZ FOKA 4  /5.8 kg/3.75 m NOWY SACZ 315 120 591 50 525 120 596 120 2437
5 MADZIA RADOSŁAW JUNIOR / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 553 0 590 0 578 0 578 60 2359
6 GRODZKI TOMASZ ASW 28 / 5kg/4,2 m WARSZAWA 585 90 475 110 425 0 591 0 2276
7 MAŚLANKA ROMAN Ventus BANINO 586 110 313 40 597 10 598 0 2254
8 FLĄDRO RENART DG 303  / 5kg/ TARNÓW 593 80 296 60 592 0 590 0 2211
9 OLSZÓWKA  JANUSZ PROMYK / 2,9 kg/3 m TARNÓW 335 100 595 50 465 0 594 0 2139
10 TRZOPEK EDWARD DIANA / 9 kg/5 m BIELSKO-BIAŁA 580 0 252 40 600 60 402 0 1934
11 MICHALAK DARIUSZ FOX NOWY SACZ 542 110 342 30 420 0 325 100 1869
12 KILJAN KRZYSZTOF MUCHA 100 / 7,5 kg/ 3,75 m WARSZAWA 425 0 289 0 536 120 252 40 1662
13 SIKORA JAN JUNIOR / 3 kg/3 m KRAKÓW 354 0 320 0 374 0 439 0 1487
14 BAR ROBERT PILATUS B4 / 3,3 kg/3 m NOWY SACZ 215 110 367 0 422 10 285 0 1409
15 WAŚKO RYSZARD PIRAT / 3,1 kg/3 m KRAKÓW 301 0 246 0 404 0 374 0 1325
16 MAŁOTA BOGUSŁAW COBRA / 3 kg/3 m BIELSKO-BIAŁA 422 0 351 0 248 0 0 0 1021
17 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 kg GDAŃSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0