XIII Ogólnopolskie Zawody Makiet Szybowców Zdalnie Sterowanych
Kurów 16-17 08 2013
KATEGORIA Powyżej  4kg
      I  KOLEJKA II KOLEJKA III KOLEJKA SUMA Pkt PATTP
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / WAGA Miasto CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ
1 CYRULIK TOMASZ ASW 28/7 Rybnik 600 180 600 200 600 160 2340 1000,00
2 OLSZÓWKA  JANUSZ PIRAT/4,80kg Tarnów 600 200 600 120 600 180 2300 982,91
3 KOSECKI TOMASZ FOKA 4/5.80kg Nowy Sącz 600 180 600 140 600 160 2280 974,36
4 MAŚLANKA ROMAN SZD 55/5.20kg Banino 600 80 600 160 600 60 2100 897,44
5 FRĄCZEK DARIUSZ Minimoa/8 Kraśnik 422 180 553 200 600 120 2075 886,75
6 GOŁĄBEK PAWEŁ SZD 55/5.60kg Ruda Śląska 235 200 600 200 600 180 2015 861,11
7 ŚWIDERSKI  TOMASZ Mucha  100/5kg Tarnów 515 200 498 200 600 0 2013 860,26
8 HEINZ RYSZARD L 33/5.70kg Ruda Śląska 377 200 600 0 600 200 1977 844,87
9 DŁUGOPOLSKI ROMAN FOKA-4 NOWY SĄCZ 600 160 600 0 600 0 1960 837,61
10 STEFAŃSKI Witold fox solo Łódź 600 80 385 200 600 80 1945 831,20
11 JASTRZĘBSKI JAROSŁAW K-8   / 4.9kg Tarnów 600 0 600 0 500 140 1840 786,32
12 FLĄDRO RENART DG 303/5kg Tarnów 600 0 600 0 600 20 1820 777,78
13 DAŁEK MIROSŁAW SZD 24 Foka / 5,2 Łódź 600 0 600 0 600 0 1800 769,23
14 PILAWA MAREK SZD 55/5.30kg Mirosławiec 332 180 600 200 385 100 1797 767,95
15 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 Gdańsk 540 0 600 40 600 0 1780 760,68
16 MICHALAK DARIUSZ ASW-28 NOWY SACZ 444 0 460 140 420 180 1644 702,56
17 MIŚKIEWICZ RYSZARD DISCUS/7.5kg Łódź 451 200 391 0 600 0 1642 701,71
18 HEINKE  CEZARY FOX/6,5kg   209 60 383 100 600 100 1452 620,51
19 SZELĄG GRZEGORZ ASW 28-18 / 4,5 Katowice 287 0 364 100 0 0 751 320,94
 PUNKTACJA KOŃCOWA PUCHARU ATTP 2013
Modele o wadze pow 4 kg
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / WAGA Miasto Nowy Targ Tarnów Warszawa Nowy Sącz Suma
1 HEINZ RYSZARD L 33/5.70kg Ruda Śląska 1000,0 1000,0 999,6 844,87 2999,6
2 CYRULIK TOMASZ ASW 28/7 Rybnik 0,0 969,0 974,2 1000,00 2943,1
3 OLSZÓWKA  JANUSZ PIRAT/4,80kg Tarnów 947,0 913,0 1000,0 982,91 2929,9
4 KOSECKI TOMASZ FOKA 4/5.80kg Nowy Sącz 917,0 982,1 0,0 974,36 2873,4
5 GOŁĄBEK PAWEŁ SZD 55/5.60kg Ruda Śląska 874,3 994,4 923,3 861,11 2792,1
6 ŚWIDERSKI  TOMASZ Mucha  100/5kg Tarnów 692,3 911,9 803,9 860,26 2576,0
7 FLĄDRO RENART DG 303/5kg Tarnów 784,1 934,3 0,0 777,78 2496,1
8 JASTRZĘBSKI JAROSŁAW K-8   / 4.9kg Tarnów 202,7 750,2 819,6 786,32 2356,1
9 STEFAŃSKI WITOLD SOLO FOX/9kg Łódź 819,2 0,0 590,4 831,20 2240,9
10 FRĄCZEK DARIUSZ Minimoa/8 Kraśnik 0,0 769,2 579,8 886,75 2235,8
11 KILJAN PIOTR DISCUS 2C/5.Okg Warszawa 686,6 612,6 755,6 0,0 2054,8
12 WITEK  KRZYSZTOF ASG 29/7.20kg Nowy Sącz 932,2 852,6 0,0 0,0 1784,8
13 MIŚKIEWICZ RYSZARD DISCUS/7.5kg Łódź 376,8 0,0 692,9 701,71 1771,4
14 MAŚLANKA ROMAN SZD 55/5.20kg Banino 0,0 0,0 800,1 897,44 1697,5
15 UZARSKI KONRAD DUO DISCUS/17kg Pruszków 801,4 69,1 717,5 0,0 1588,0
16 KONCZEWSKI GRZEGORZ SROKA/5,5kg Kraków 254,5 573,7 742,06 0,0 1570,2
17 DAŁEK MIROSŁAW SZD 24 Foka / 5,2 Łódź 0,0 0,0 782,7 769,23 1551,9
18 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 Gdańsk 0,0 0,0 749,7 760,68 1510,4
19 PILAWA MAREK Foka 4 / 12 Mirosławiec 0,0 0,0 737,4 767,95 1505,3
20 PEKSA ZBIGNIEW Czapla/ komar Chodzież 0,0 743,5 521,0 0,0 1264,5
21 KILJAN KRZYSZTOF ORLIK II/10,5kg Warszawa 412,7 265,7 537,1 0,0 1215,5
22 SZELĄG GRZEGORZ ASW 28-18 / 4,5 Katowice 0,0 0,0 695,0 320,94 1016,0
23 ŚWIST JAKUB DISCUS 2A/4.20kg Nowy Targ 996,9 0,0 0,0 0,0 996,9
24 HEINKE  CEZARY FOX/6,5kg   270,5 0,0 0,0 620,51 891,0
25 TRZOPEK EDWARD FOX/5.5kg Bielsko-Biała 754,1 115,5 0,0 0,0 869,6
26 DŁUGOPOLSKI ROMAN FOKA-4 NOWY SĄCZ 0,0 0,0 0,0 837,61 837,6
27 SZCZERBACZUK MARCIN Discus/5,2 Warszawa 0,0 805,9 0,0 0,0 805,9
28 MORAWSKI ARKADIUSZ ASG 29/5kg Nowy Targ 747,3 0,0 0,0 0,0 747,3
29 WILKOSZ KRZYSZTOF JASKÓŁKA  / 6kg Kraków 713,2 0,0 0,0 0,0 713,2
30 MICHALAK DARIUSZ ASW-28 NOWY SACZ 0,0 0,0 0,0 702,56 702,6
31 TORBICKI RYSZARD SPATZ/5,5 Rybnik 0,0 664,1 0,0 0,0 664,1
32 JURASZ PIOTR ASW 28 / 5 Rybnik 0,0 0,0 640,8 0,0 640,8
33 ROSZKOWICZ KRZYSZTOF Ogar/4,5 Nowy Sącz 0,0 393,8 0,0 0,0 393,8
34 WESTWAL ANDRZEJ SOLO FOX/9kg Łódź 294,3 0,0 0,0 0,0 294,3
35 BACHLEDA TADEUSZ DISCUS 2C/4.8kg   109,4 0,0 0,0 0,0 109,4
36 KRUPA ANDRZEJ Komar/4,65 Jasło 0,0 109,4 0,0 0,0 109,4
37 PAWEŁEK JERZY VENTUS/10.0kg   0,0 0,0 0,0 0,0 0,0
 PUNKTACJA KOŃCOWA PUCHARU ATTP 2013 KATEGORIA POWYŻEJ 4kg
Szybowce drewniane
L.P NAZWISKO IMIĘ MODEL / WAGA Miasto Nowy Targ Tarnów Warszawa Nowy Sącz Suma
1 OLSZÓWKA  JANUSZ PIRAT/4,80kg Tarnów 1000,00 929,65 1000,0 1000 3000,00
2 KOSECKI TOMASZ FOKA 4/5.80kg Nowy Sącz 968,32 1000,00 0,00 991,304348 2959,63
3 ŚWIDERSKI  TOMASZ Mucha  100/5kg Tarnów 731,02 928,51 803,9 875,217391 2607,62
4 JASTRZĘBSKI JAROSŁAW K-8   / 4.9kg Tarnów 214,09 763,88 819,6 800 2383,45
6 FRĄCZEK DARIUSZ Minimoa/8 Kraśnik 0,00 783,25 579,8 902,17 2265,27
7 KONCZEWSKI GRZEGORZ SROKA/5,5kg Kraków 268,71 584,16 742,06 0,00 1594,93
8 DAŁEK MIROSŁAW SZD 24 Foka / 5,2 Łódź 0,00 0,00 782,7 782,608696 1565,33
9 PEKSA ZBIGNIEW Czapla/ komar Chodzież 0,00 757,05 521,0 0,00 1278,01
10 KILJAN KRZYSZTOF ORLIK II/10,5kg Warszawa 435,83 270,58 537,1 0,00 1243,47
11 DŁUGOPOLSKI ROMAN FOKA-4 NOWY SĄCZ 0,00 0,00 0,00 852,17 852,17
12 WILKOSZ KRZYSZTOF JASKÓŁKA  / 6kg Kraków 753,14 0,00 0,00 0,00 753,14
13 PILAWA MAREK Foka 4 / 12 Mirosławiec 0,00 0,00 737,4 0,00 737,40
14 TORBICKI RYSZARD SPATZ/5,5 Rybnik 0,00 676,16 0,00 0,00 676,16
15 KRUPA ANDRZEJ Komar/4,65 Jasło 0,00 111,36 0,00 0,00 111,36
Klasyfikacja Pucharu ATTP KATEGORIA POWYŻEJ 4kg
Szybowce laminatowe
L.P NAZWISKO IMIĘ MODEL / WAGA Nowy Targ Tarnów Warszawa Nowy Sącz Suma
1 HEINZ RYSZARD L 33/5.70kg 1000,00 1000,00 1000,0   3000,00
2 GOŁĄBEK PAWEŁ SZD 55/5.60kg 874,32 994,41 923,7   2792,46
3 KILJAN PIOTR DISCUS 2C/5.Okg 686,58 612,59 755,9   2055,10
4 CYRULIK TOMASZ ASW 28/7   968,95 974,6   1943,53
5 WITEK  KRZYSZTOF ASG 29/7.20kg 932,25 852,59     1784,83
6 FLĄDRO RENART DG 303/5kg 784,07 934,27     1718,34
7 UZARSKI KONRAD DUO DISCUS/17kg 801,40 69,09 717,8   1588,28
8 STEFAŃSKI WITOLD SOLO FOX/9kg 819,24 0,00 590,7   1409,92
9 MIŚKIEWICZ RYSZARD DISCUS/7.5kg 376,78 0,00 693,2   1070,00
10 ŚWIST JAKUB DISCUS 2A/4.20kg 996,90 0,00     996,90
11 TRZOPEK EDWARD FOX/5.5kg Diana 754,07 115,52     869,60
12 SZCZERBACZUK MARCIN Discus/5,2   805,87     805,87
13 MAŚLANKA ROMAN SZD 55/5.20kg   0,00 800,4   800,42
14 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5     750,0   750,00
15 MORAWSKI ARKADIUSZ ASG 29/5kg 747,35 0,00     747,35
16 SZELĄG GRZEGORZ ASW 28-18 / 4,5     695,3   695,34
17 JURASZ PIOTR ASW 28 / 5     641,1   641,10
18 ROSZKOWICZ KRZYSZTOF Ogar/4,5   393,85     393,85
19 WESTWAL ANDRZEJ SOLO FOX/9kg 294,28 0,00     294,28
20 HEINKE  CEZARY FOX/6,5kg 270,49 0,00     270,49
21 BACHLEDA TADEUSZ DISCUS 2C/4.8kg 109,39 0,00     109,39
22 PAWEŁEK JERZY VENTUS/10.0kg 0,00 0,00     0,00
      I  KOLEJKA II KOLEJKA III KOLEJKA SUMA
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / WAGA Miasto CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ
2 OLSZÓWKA  JANUSZ PIRAT/4,80kg Tarnów 600 200 600 120 600 180 2300 1000,00
3 KOSECKI TOMASZ FOKA 4/5.80kg Nowy Sącz 600 180 600 140 600 160 2280 991,30
5 FRĄCZEK DARIUSZ Minimoa/8 Kraśnik 422 180 553 200 600 120 2075 902,17
7 ŚWIDERSKI  TOMASZ Mucha  100/5kg Tarnów 515 200 498 200 600 0 2013 875,22
9 DŁUGOPOLSKI ROMAN FOKA-4 NOWY SĄCZ 600 160 600 0 600 0 1960 852,17
11 JASTRZĘBSKI JAROSŁAW K-8   / 4.9kg Tarnów 600 0 600 0 500 140 1840 800,00
13 DAŁEK MIROSŁAW SZD 24 Foka / 5,2 Łódź 600 0 600 0 600 0 1800 782,61
14 PILAWA MAREK SZD 55/5.30kg Mirosławiec 332 180 600 200 385 100 1797 781,30
      I  KOLEJKA II KOLEJKA III KOLEJKA SUMA Pkt PATTP
LP NAZWISKO IMIĘ MODEL / WAGA Miasto CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ CZAS CELNOŚĆ
1 CYRULIK TOMASZ ASW 28/7 Rybnik 600 180 600 200 600 160 2340 1000,00
2 OLSZÓWKA  JANUSZ PIRAT/4,80kg Tarnów 600 200 600 120 600 180 2300 982,91
3 KOSECKI TOMASZ FOKA 4/5.80kg Nowy Sącz 600 180 600 140 600 160 2280 974,36
4 MAŚLANKA ROMAN SZD 55/5.20kg Banino 600 80 600 160 600 60 2100 897,44
5 FRĄCZEK DARIUSZ Minimoa/8 Kraśnik 422 180 553 200 600 120 2075 886,75
6 GOŁĄBEK PAWEŁ SZD 55/5.60kg Ruda Śląska 235 200 600 200 600 180 2015 861,11
7 ŚWIDERSKI  TOMASZ Mucha  100/5kg Tarnów 515 200 498 200 600 0 2013 860,26
8 HEINZ RYSZARD L 33/5.70kg Ruda Śląska 377 200 600 0 600 200 1977 844,87
9 DŁUGOPOLSKI ROMAN FOKA-4 NOWY SĄCZ 600 160 600 0 600 0 1960 837,61
10 STEFAŃSKI Witold fox solo Łódź 600 80 385 200 600 80 1945 831,20
11 JASTRZĘBSKI JAROSŁAW K-8   / 4.9kg Tarnów 600 0 600 0 500 140 1840 786,32
12 FLĄDRO RENART DG 303/5kg Tarnów 600 0 600 0 600 20 1820 777,78
13 DAŁEK MIROSŁAW SZD 24 Foka / 5,2 Łódź 600 0 600 0 600 0 1800 769,23
14 PILAWA MAREK SZD 55/5.30kg Mirosławiec 332 180 600 200 385 100 1797 767,95
15 GÓRECKI RAJMUND SZD 55 / 5,5 Gdańsk 540 0 600 40 600 0 1780 760,68
16 MICHALAK DARIUSZ ASW-28 NOWY SACZ 444 0 460 140 420 180 1644 702,56
17 MIŚKIEWICZ RYSZARD DISCUS/7.5kg Łódź 451 200 391 0 600 0 1642 701,71
18 HEINKE  CEZARY FOX/6,5kg   209 60 383 100 600 100 1452 620,51
19 SZELĄG GRZEGORZ ASW 28-18 / 4,5 Katowice 287 0 364 100 0 0 751 320,94