X Ogólnopolskie Zawody Modeli Makiet Szybowców Zdalnie Sterowanych          
 
  Tęgoborze-Kurów 21-22.08.2010    
 
  Modele o wadze powyżej4 kg.  
 
LP Imię i nazwisko Model Klub Czas Odległ. pkt Suma I KOL Czas  Odległ. pkt Suma II KOL Czas  Odległ. pkt Suma III KOL Czas  Odległ. pkt Suma IV KOL SUMA  
1 Robert Długopolski Kobuz4,5 Orlik 300 11 280 1280 600 0 500 1500 600 6 380 1380 600 7 360 1360 5520  
2 Janusz Olszówka Pirat   Avia Tarnów 300 4 420 1420 600 14 220 1220 376 7 360 986,7 600 6 380 1380 5006,7  
3 Roman Długopolski Foka-4 Orlik 300   0 1000 375 2 460 1085 523 4 420 1291,7 600 3 440 1440 4816,7  
4 Edward Trzopek Diana Aer. Biesko Biała 300 1 480 1500 490   0 816,7 600   0 1000 600 6 380 1380 4676,7  
5 Tomasz Kosecki Foka-4 Orlik 300 8 340 1340 390 7 360 1010 309 6 380 895 600 5 400 1400 4645  
6 Bartłomiej Siudek Foka-4 Aer. Nadwiślański 300 4 420 1420 570   0 950 450 11 280 1030 600   0 1000 4400  
7 Wojciech Bajor Komar Kraków 211   0 703,3 360 3 440 1040 600 3 440 1440 442 12 260 996,7 4180  
8 Dariusz Frączek Minimoa Palok Kraśnik 300 2 460 1460 330   0 550 386 0 500 1143,3 600   0 1000 4153,3  
9 Roman Maślanka SZD-55 Promyk Aer. Gdański 249 0 500 1330 275 12 260 718,3 230 3 440 823,3 305 5 400 908,3 3279,9  
10 Marek Ziółkowski FOX Orlik 150   0 500 420   0 700 600   0 1000 540   0 900 3100  
11 Adam Paszek L-33 Solo MKS Gwarek Ruda Śl. 240   0 800 497 4 420 1248,3 378   0 630 0   0 0 2678,3  
12 Jan Sejud Foka-4 ORLIK 300   0 1000 349   0 581,7 420 12 260 960 0   0 0 2541,7  
13 Tomasz Świderski Mucha 100 A  Avia Tarnów 210   0 700 600 6 380 1380 0   0 0 0   0 0 2080  
14 Janusz Kwiek Ventus 2cz Otrębusy 300 8 340 1340 420   0 700 0   0 0 0   0 0 2040  
15 Andrzej Krupa Komar Jasło 300   0 1000 0   0 0 180   0 300 267   0 445 1745  
16 Andrzej Krupa Salamandra Jasło 90   0 300     0 0     0 0     0 0 300  
 
 
 
  Modele o wadze poniżej 4 kg.  
 
LP Imię i nazwisko Model Klub Czas Odległ. pkt Suma I KOL Czas  Odległ. pkt Suma II KOL Czas  Odległ. pkt Suma III KOL SUMA  
1 Jakub Rejowski ASW-20 Orlik 300 9 320 1320 600 3 440 1440 600 6 380 1380 4140  
2 Krzysztof Witek DG-800 Orlik 300 4 420 1420 450 5 400 1150 600 0 500 1500 4070  
3 Tomasz Cieślik PIK-200 PALOK-Kraśnik 153   0 510 320 3 440 973,3 310 3 440 956,7 2440  
  0 0   0 0   0 0 0  
 
 
 
  II Ogólnopolski Konkurs Akrobacji Modeli Makiet Szybowców  
 
LP Imię i nazwisko Model Klub Punkty  
1 Robert Długopolski Kobuz  rozp 4,5 m Orlik 76  
2 Bartłomiej Siudek Lunak Aeroklub Nadwislański 59  
3 Janusz Kwiek Swift  Otrębusy 36  
4 Edward Trzopek FOX Aeroklub B. Biała 21  
5 Marek Ziółkowski FOX  rozp 5,1 m Orlik 19